50 na 50 Przewodnik dla pracujących rodziców

Wydawnictwo: Mamania
Getting to 50/50. How Working Parents Can Have It All
czekoladki

„Wiemy już, że kobiety potrafią robić to, co mężczyźni, ale nadal nie zrozumieliśmy, że mężczyźni potrafią robić to, co kobiety.” Gloria Steinem, dziennikarka i feministka „Ta książka zmieniła nasze życie. Korzystałam z niej także, pisząc Włącz się do gry. Podziwiam podejście Sharon i Joanny – oparte na badaniach i opiniach ekspertów: od największych autorytetów w dziedzinie rozwoju dziecka,...

Gloria Steinem, dziennikarka i feministka

„Ta książka zmieniła nasze życie. Korzystałam z niej także, pisząc Włącz się do gry. Podziwiam podejście Sharon i Joanny – oparte na badaniach i opiniach ekspertów: od największych autorytetów w dziedzinie rozwoju dziecka, przez dyrektorów najlepszych szkół biznesu i doświadczonych psychologów pracujących z parami.”
Sheryl Sandberg, szefowa operacyjna Facebooka

Sharon Meers i Joanna Strober to zaangażowane zawodowo żony i matki. Doskonale znają problemy współczesnych rodziców, którzy próbują pogodzić pracę z życiem rodzinnym. Wiedzą, że to właśnie dzięki pracującej matce rodzina może świetnie funkcjonować.
Wywiady z rodzicami i pracodawcami, ankiety wśród pracujących matek, drobiazgowy przegląd badań psychologicznych i socjologicznych – wszystko to pozwoliło odkryć, że kiedy oboje rodzice pracują, to zyskują na tym wszyscy: dzieci, mężowie i żony. „50 na 50” to wyjątkowa książka, która pokazuje, jak ważny jest i podział obowiązków rodzicielskich, i równowaga między życiem rodzinnym a zawodowym.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/50-na-50,289341502,p.html

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/50-na-50,289341502,p.html