Walt Disney
Leksi88

Czy bajka jest duża, czy mała, ma swoją magiczną moc, dlatego proponujemy serię Moja bajeczka, która może towarzyszyć dzieciom w domu, na spacerze, czy w podróży. Poczytaj i na moment przenieś się razem z dzieckiem w bajkowy świat!
Poznajcie przygody Aladyna i Dżasminy!

źródło opisu: http://lovebooks.pl/9788323756569/Moja-bajeczka-Alladyn.html

źródło okładki: http://lovebooks.pl/9788323756569/Moja-bajeczka-Alladyn.html

W dzieciństwie Aladyn budził mój podziw. Uwielbiałam jego zapał. Która z dziewczynek nie marzyła być Dżasminą? W wyobraźni zamieniałam się w nią wiele razy.

Apel do rodziców! Koniecznie czytajcie dziecku tego typu książki! To kształtuje ich charakter. Natomiast sam Aladyn jest wzorem godnym do naśladowania.

Maroo | 2015-11-11
Przeczytana: 1997 rok

Historia bardzo dobra, jak większość disneyowych tworów z tamtego okresu, przeglądana i czytana wiele razy.

jagarkar | 2014-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Ta historia ma wszystko to, co powinna, by można było uznać ją za pouczającą. Walka między dobrem a złem, gdzie oczywiście wygrywa dobro, ukazanie, że ludzka chciwość zawsze przegrywa, a uczciwość i miłość zwyciężają. No i magia Bliskiego Wschodu :)

Dawidek | 2014-01-03

Piękna bajka o aladynie. Najpierw jest bardzo biedny a potem bogaty. Bajka pełna przygód oraz ciekawych zwrotów akcji. Polecam wszystkim tą książkę.

Renax | 2013-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2013

Polecam do czytania małym.

Kinga H | 2011-08-11
Przeczytana: 2005 rok

W dzieciństwie bardzo lubiłam czytac książeczki Disneya ;)
Podobały mi się i znam je na pamięc ;)
Polecam...!

emla433 | 2011-05-27
Przeczytana: 17 marca 2009

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

- No,ty jesteś całkiem nieoszlifowany, Gazimie - powiedział Dżafar ze złośliwym uśmiechem i wepchnął małego złodzieja do paszczy.

andzia7 | 2011-05-27

Zaprowadził dziewczynę do swojej sekretnej kryjówki na dachu, wysoko nad ulicami miasta. - Tutaj będziemy bezpieczni - oznajmił i zapytał:Kim jesteś? Uciekłam z domu - odparła Dżasmina. - Ojciec chciał mnie zmusić do małżeństwa. Rozmawiali daje i wkrótce Aladyn zakochał się w pięknej dziewczynie.