Bez pamięci

Wydawnictwo: Ares

Wirtualna rzeczywistość kusi nas od momentu, gdy pierwszy człowiek wymówił te słowa. świat nieskończonych możliwości. świat, w którym można być Bogiem świat nierealny, w którym wszystko zdarzyć się może... o ile przewidział to autor programu. Wyobraźcie sobie, że taka technologia istnieje naprawdę. Istnieje maszyneria zdolna omamić zmysły do tego stopnia, że człowiek uwierzy bezgranicznie w otaczającą go rzeczywistość... Ryszard Dziewulski w swojej znakomitej powieści roztacza przed nami wizję takiego właśnie świata. Jonathan Adams, człowiek bez perspektyw życiowych zawiera układ ze znanym naukowcem właścicielem Dream Corporation, profesorem Krachem. za niebagatelną sumę jednego miliona euro zgadza się wziąć udział w pionierskim eksperymencie z wykorzystaniem rzeczywistości wirtualnej. Czy zostanie bogiem, czy ofiarąa Jak daleko posunie się by zdobyć obiekt swojego pożądaniaa

McRap1972 | 2014-01-24
Emka | 2014-01-18