Kłamstwo stulecia. W cieniu Katynia

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza CB Andrzej Zasieczny
historyczna

Książka przypomina kulisy zbrodni w Lesie Katyńskim oraz w Charkowie i Kalininie, popełnionej w kwietniu maju 1940 roku na polecienie Stalina i bolszewików wymordowania ponad 22 000 więźniów politycznych, głównie oficerów Wojska Polskiego, Korpusu Ochrony Pogranicza, Straży Granicznej, Policji Państwowej, w większości przedstawicieli inteligencji. Zbrodnię tę przez 50 lat otaczało kłamstwo i zmowa milczenia.

książek: 19018
Bogusław | 2015-05-06