Wojownicy. #3 Las tajemnic

Okładka książki Wojownicy. #3 Las tajemnic Erin Hunter
Okładka książki Wojownicy. #3 Las tajemnic
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 3) fantasy, science fiction
Wojownicy (tom 3)
Warrioris Forest of secrets
Nowa Baśń
2016-07-11
2016-07-11
9788365122087
warriors młodzieżowa fantasty przygoda koty

Okładka książki Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1 Erin Hunter, Dan Jolley, Bettina M. Kurkoski
Bicz. Początek... Erin Hunter, Dan Jo...
Okładka książki Gwiazdy przeznaczenia Adam Jay Epstein, Andrew Jacobson
Gwiazdy przezn... Adam Jay Epstein, A...
Okładka książki Starcie światów Chris Columbus, Chris Rylander, Ned Vizzini
Starcie światów Chris Columbus, Chr...

książka jest mim zdanem bardzo dobra ale jednak bez przesady ogniste serce namawia błękitną gwiazdę by mu zaufała że tygrysi pazur jest zdrajcą jednak ta mu nie wieży

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pochłonęłam w 3 dni! Genialna książka na zastój!

Pochłonęłam w 3 dni! Genialna książka na zastój!

Niestety ,,Las Tajemnic" trochę mnie zwiódł. Mało z niej pamiętam oprucz walki z gangiem Złamanej Gwiazdy i śmierci Srebrnego Strumienia. Jest lekko gorsza od poprzednich części ale nie najgorsza z wszystkich tomów.

Zaczyna się robić ciekawiej <3 lepsza od tomów 1 i 2

Zaczyna się robić ciekawiej <3 lepsza od tomów 1 i 2

Podczas gdy rozwiązywanie zagadki Tygrysiego Pazura nadal trwa, siła Klanu Pioruna opada. Będzie trzeba zaufać swojemu Klanowi i stawić czoła nadciągającemu niebezpieczeństwu.

Mnóstwo zagadek, zwrotów akcji oraz wciągającej fabuły. Niestety łatwo można domyślić się zakończenia niektórych wątków, przez co czytanie z perspektywy niewiedzącego może stać się dosyć męczące. Mimo tego można się zaskoczyć, wciągnąć, zatracić w lekturze i poczuć niepowtarzalny klimat Wojowników.

Ogółem książka bardzo dobrze napisana, tą część można nawet nazwać plot twistem, gdyż dużej ilości wydarzeń zupełnie się nie spodziewałam (oprócz tych których się domyśliłam rzecz jasna 🥲).

To finał czy dopiero początek? Sami zdecydujcie!

To była bardzo wciągająca, a parę końcowych rozdziałów były bardzo ciekawe!
Polecam!

To była bardzo wciągająca, a parę końcowych rozdziałów były bardzo ciekawe!
Polecam!

Pierw zainteresowałam się i wkręciłam w serię o kotach, a teraz ta sama seria mnie wzruszyła. Ich relacje są takie piękne i złożone. Do tego ja lubię, jak jest sporo akcji. Świetna.

Świetna książka!

Świetna książka!

Na półkach: , , , , , , ,

Tę część Wojowników chyba czytało mi się najciężej ze wszystkich. Musiałam zrobić sobie aż reread, bo nie pamiętałam wielu rzeczy. Akcji było bardzo dużo, bez chwili odpoczynku co dla mnie jest niefajnym aspektem. Nie lubię, jak książka pędzi i jest przesadzona. Tu niestety to dostajemy, ale komuś może się to spodobać. Też zauważyłam przewidywalność, wiele decyzji czy dalszych postępów dało się przewidzieć, ale to możliwe, że przez moje nadmierne obeznanie. Jednak dalej dobrze się bawiłam!

Książka utrzymuje poziom, mamy tutaj wiele akcji i wyborów, opisanych dobrze i spójnie. Bohaterowie nie robią pochopnych decyzji, są one jak najbardziej uzasadnione i przemyślane, czego ostatnio nie mogłam doświadczyć.

Ogniste serce staje przed kolejnym trudnym wyborem. Utratą, ale kogo czy czego sami musicie sobie przeczytać. Mamy tu momenty, gdzie wywoływały emocje i sama je mogłam poczuć, a całość była spójna. Nie dało się pogubić, dodatkowo częste zaglądanie w słowniczek. Dziękujemy temu, kto wymyślił, aby dać rozpiskę kotów na początku.

• Wojownicy