Hard Love
karollllllla

Kilka dni po ślubie Blake i Erica wyruszają w podróż, która zacieśnia ich więź i odsuwa w niepamięć demony z przeszłości. Mogłoby się już wydawać, że zostawili wszelkie problemy za sobą, tymczasem ich spokojowi zaczyna zagrażać skandal związany z niedoszłym gubernatorem Danielem Fitzgeraldem. Po powrocie do domu Blake trafia w sam środek tej afery. Prześladują go występki z jego hakerskiej...

Mogłoby się już wydawać, że zostawili wszelkie problemy za sobą, tymczasem ich spokojowi zaczyna zagrażać skandal związany z niedoszłym gubernatorem Danielem Fitzgeraldem. Po powrocie do domu Blake trafia w sam środek tej afery. Prześladują go występki z jego hakerskiej przeszłości, o której wolałby zapomnieć.
Kiedy wolność Blake’a zostaje zagrożona, a ich wspólna przyszłość znajduje się w niebezpieczeństwie, Erica nie waha się przed niczym, żeby przywrócić mężowi dobre imię. Gdy jednak Blake przeciwstawia się władzom i odmawia poszukiwania prawdy, ich świat stopniowo zaczyna się rozpadać.
Czy Blake pozwoli, żeby przeszłość wygrała? Czy Erice uda się przekonać go, że teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek warto walczyć o ich wspólne życie?

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl

Kasia | 2016-09-23
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 23 września 2016

Polecam całą serię, mimo, że jest to typowy romans erotyczny, to fajnie się czyta i poznaje pokręcone myśli bohaterów, które kierują ich poczynaniami. Życie ciągle daje im w kość a oni walczą i wspierają się nawzajem. Czy to nie wspaniałe :):):)
Polecam.

Pinina_Paulina | 2016-09-03
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 03 września 2016

Po przeczytaniu ostatniej już części pozwolę sobie stwierdzić, że to było słabe. Słabe, słabe i jeszcze raz słabe.
Nic mnie tu nie zaciekawiło, nic mnie nie zaskoczyło.
Myślałam, a raczej mialam nadzieję, że czytając kolejne tomy, główni bohaterowie będą w stanie przekonać mnie do siebie i że będę w stanie zapałać do nich sympatią. Niestety, ale tak się nie stało.
5 tonów i ogrom intryg, złych ludzi i złych doświadczeń.
Nie jestem do końca przekonana czy mogę o tej serii powiedzieć coś pozytywnego.
Moja ocena dotyczy całości.
Jeżeli mocno Ci się nudzi i potrzebujesz odmóżdżenia to czytaj. W innym przypadku nie polecam.

PS. Bardzo rzadko zdarza mi się oceniać książkę tak nisko... Ta historia mnie po prostu nie przekonała.

A kuku...!! Tu jestem...

Nie wybieramy kogo kochamy... ale możemy zdecydować czy będziemy walczyć o to uczucie wbrew wszystkiemu... nawet przeciw tej właśnie osobie...

,,Trudna miłość" to piąty i ostatni już tom serii Haker. Czekałam na niego z dużą niecierpliwością, zastanawiając się w jaki sposób autorka pozamyka wszystkie wątki. Od początku zaplątanych losów bohaterów za czymś gonimy, coś próbujemy złapać i uchwycić. Czy w końcu w finałowym tomie udaje nam się to?

Erika i Blake wyruszyli w podróż poślubną. Chociaż na chwilę pragną zapomnieć o ciężkich wydarzeniach ostatnich tygodni i skupić się na swoim szczęściu. Momenty zadowolenia są jednak bardzo ulotne, zwłaszcza gdy mroczna przeszłość postanawia przypomnieć o swoim istnieniu. Wolność Landona wisi na włosku, przez jego hakerskie umiejętności. Starzy wrogowie wracają, pojawiają się nowi. W całej tej wojnie nie chodzi już tylko o Erikę i jej małżonka... Cuda pojawiają się bowiem czasami w momentach największego...

MissShy | 2016-09-13
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 12 września 2016

Najlepsza część ze wszystkich. Podobało mi się, że autorka postanowiła napisać niektóre wątki z perspektywy Blake'a. W końcu także zrozumiałam, dlaczego ta seria nazywa się "Haker". Zaczęłam się także zastanawiać, dlaczego kobiety są nazywane płcią słabszą. Erica dowiodła, nie tylko w tej części, ale w niej szczególnie, że kiedy faceci się poddają, kobiety nadal zaciekle walczą o to, co kochają. Spojrzałam na Blake'a z innej perspektywy - tej mniej dominującej, a bardziej bezbronnej. W przeciwieństwie do poprzedniej części, tutaj mamy jeden główny problem, w który są zamieszani nasi bohaterowie. Erica i Blake mniej mnie tym razem irytowali. Myślę, że ślub przysłużył się ich przemianie na lepsze, oczywiście.
Co do całej serii, to ogólnie nie było nic nowego. Był kontrolujący wszechświat miliarder i młoda kobieta, która tylko z pozoru może wydawać się uległa. Jednak w reszcie jakaś autorka wymyśliła inne problemy, które dotykają dwójkę głównych bohaterów (oprócz tego, że ONA prawie...

Ewitka | 2016-09-15
Na półkach: Przeczytane, E-book, D/s, Erotica, 2016
Przeczytana: 14 września 2016

Przyznam się, że po nudnawych ostatnich dwóch częściach ta część mile mnie zaskoczyła, bo bardzo szybko się rozkręciła i sporo się w niej działo. Blake i Erika wracają z podróży ślubnej i tu czekają na nich kłopoty - ktoś sfałszował wybory na gubernatora, a podejrzany jest Blake, bo użyto jego kodu. I ta część należy do Eriki, która przejmuje stery (choć w łóżku nie za bardzo jej się udaje) i walczy o oczyszczenie męża z zarzutów, a w pewnym momencie robi się naprawdę nieciekawie.
Ta część zawiera rozdziały napisane z punktu Blake'a, co jest dodatkowym atutem i pokazuje słabości tego dominującego i władczego człowieka. Co się z nim dzieje, kiedy traci kontrole nad sytuacją... Jest to doskonała kwintesencja całej serii o seksownym hakerze, po którą z pewnością warto sięgnąć.

Rose | 2016-09-06
Przeczytana: 06 września 2016

Ojej, ze zdziwieniem muszę napisać, że ten tom, już ostatni w serii "Haker", był naprawdę dobry. Erica i Blake już są małżeństwem i dzięki temu cała historia przenosi się na zupełnie inny wymiar. Trudności, z jakimi borykają się bohaterowie, związane ze skutkami postrzału i dawnymi wrogami czającymi się nieprzerwanie w mroku, czynią akcję wartką i wciągającą. Czytałam w napięciu i niekiedy lekkim wzruszeniu, dopingując szczerze pozytywnemu zakończeniu (co we wcześniejszych częściach nie miało miejsca).
Jak widać, zaborcza namiętność może przerodzić się w prawdziwą miłość.

Betty | 2016-11-13

No to dotarłam do końca przygody z Eriką i Bleakiem.
Nie chcę za bardzo roztrząsać się nad poprzednią częścią, której nie oceniłam oceną opisową, ale ważne jest, aby wspomnieć iż od tej właśnie części, moja opinia na temat całości poszybowała o jedna gwiazdkę wyżej.
Historia nabrała tempa i wreszcie znalazłam w niej to, czego szukałam od początku w poprzednich tomach.
W końcu pojawiły się komplikacje i intrygi, sprawiając że gdy pochłaniałam stronę za stroną, miałam ochotę dosłownie przenieść się na strony książki, żeby móc być naocznym świadkiem wydarzeń.
Odnosząc się do całości, cieszę się, że pozostała ona spójna, że wątki się zazębiały, że autorka nie zamęczała czytelnika retrospekcjami, jak to niestety zdarzało się w przypadku innych książek , które miałam okazję przeczytać, a które również składały się z kilku części.
Generalnie jestem zadowolona, że ta historia wpadła w moje ręce, ponieważ mimo kilku niedociągnięć, czytając ją nie miałam wrażenia, że ciągnie się jak...

Alex | 2016-11-14
Przeczytana: 01 listopada 2016

Zakończenie "A potem żyli długo i szczęśliwie" rodzi pytania, a co potem? Wiadomo, iż rzeczywistość to nie baśń i poza radościami serwuje także dawkę, czasem dość sporą, niezbyt przyjemnych niespodzianek. Jak dalej potoczy się bajka-już nie-bajka? To zależy od tych, którzy jeszcze przed momentem byli pewni, że ich marzeniom już nic nie zagrozi. Płomienny romans w zderzeniu z życiową prozą nie zawsze wychodzi zwycięsko, ale zdarza się, iż bolesne zawirowania pozwalają przekonać się o sile miłości.

Miało być w końcu spokojnie, szczęście powinno towarzyszyć im wciąż, a o problemach w ogóle chciano zapomnieć. Niestety wspomnienia i blizny, nie tylko te fizyczne, nie do końca pozwalają się cieszyć Erice i Blake`owi sobą nawzajem. Okazuje się także, że ich przeszłość jest wciąż żywa i to nie jedynie w ich pamięci, lecz także ma jak najbardziej realny wymiar. Prawie od razu po powrocie do domu z niezapomnianej podróży poślubnej daje o sobie znać to o czym oboje chcieli zapomnieć. Jedno z...

Hanna Grempka | 2016-09-20
Przeczytana: 19 sierpnia 2016

Fantastyczna seria "Haker" w piątej części dobiega końca:-). "Trudna miłość" jest bardzo porywająca,a zarazem bardzo nieprzewidywalna. I to jest niesamowite, bo nie tego się czytelnik spodziewa. Osoby, którym ufasz i które podziwiasz, okazują się być zakłamanymi hipokrytami. Genialna fabuła, zaskakujące zwroty akcji i dużo miłości...... Polecam bardzo,bardzo, bardzo gorąco;-)

HiddenHope | 2016-09-09
Na półkach: Przeczytane, 2016

Chciałabym napisać coś innego niż w poprzedniej recenzji, ale nie mogę. Przeczytałam tą część mając tą małą nadzieję, że ona będzie lepsza. Może była, ale była strasznie przewidywalna. Każdego następnego kroku spodziewałam się. Znowu sceny erotyczne, chociaż w mniejszym stopniu. Na pewno po nią nie sięgnę kolejny raz.