Trudna miłość

Cykl: Haker (tom 5)
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Hard Love
karollllllla

Kilka dni po ślubie Blake i Erica wyruszają w podróż, która zacieśnia ich więź i odsuwa w niepamięć demony z przeszłości. Mogłoby się już wydawać, że zostawili wszelkie problemy za sobą, tymczasem ich spokojowi zaczyna zagrażać skandal związany z niedoszłym gubernatorem Danielem Fitzgeraldem. Po powrocie do domu Blake trafia w sam środek tej afery. Prześladują go występki z jego hakerskiej...

Mogłoby się już wydawać, że zostawili wszelkie problemy za sobą, tymczasem ich spokojowi zaczyna zagrażać skandal związany z niedoszłym gubernatorem Danielem Fitzgeraldem. Po powrocie do domu Blake trafia w sam środek tej afery. Prześladują go występki z jego hakerskiej przeszłości, o której wolałby zapomnieć.
Kiedy wolność Blake’a zostaje zagrożona, a ich wspólna przyszłość znajduje się w niebezpieczeństwie, Erica nie waha się przed niczym, żeby przywrócić mężowi dobre imię. Gdy jednak Blake przeciwstawia się władzom i odmawia poszukiwania prawdy, ich świat stopniowo zaczyna się rozpadać.
Czy Blake pozwoli, żeby przeszłość wygrała? Czy Erice uda się przekonać go, że teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek warto walczyć o ich wspólne życie?

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl

Katherine | 2019-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2019

Ufff... cieszę się, że dotrwałam do końca tej historii. W mojej ocenie gdyby wyciąć sceny erotyczne to pozostałych wątków starczyłoby na jedną książkę. Myślałam, że ostatnia część troszkę potrzyma w napięciu, jednak jak zwykle "akcja" zakończyła się równie szybko jak się zaczęła.
Jak dla mnie trochę takie "pitu pitu" i żuli długo i szczęśliwie...

red_riddle | 2019-05-06
Przeczytana: 12 listopada 2018

Ostatnią część przeczytałam już bardziej z rozpędu. Plusem jest w końcu wprowadzenie perspektywy Blake'a, żałuję, że nie było jej przez całą serię.
Ale tak poza tym to w tej części jest już nudno. Relacja Eriki i Blake'a już się nie zmienia, w ostatniej części ewidentnie osiągnęli już to co mogli jako para. Nie ma żadnych starć i emocji, ot sielanka.

Akcja która dzieje się w tym tomie jest mało wciągająca i ani przez chwile nie powodowała u mnie jakiegokolwiek napięcia. Wszystko to działo się jakoś po łebkach, tak luźno, zupełnie nie wzbudzając faktycznego zagrożenia. Może dlatego że to był ostatni tom, więc wiadomo było, że musi być happy end.

Jako całą serię oceniam Hakera na 5. W ciągu całej tej historii widzimy rozwijającą się relacje, jak się zmienia i kształtuje naszych bohaterów, jednak nadal nie jestem w stanie zrozumieć niektórych zachowań Blake'a. Jako erotyk jest to solidna pozycja, która głównie skupia się na całkowitej dominacji Jego nad Nią i w sumie nigdy nam nie...

Anielka | 2019-01-17

Muszę się przyznać, że ta seria leżała już jakiś czas na mojej półce i grzecznie czekała aż zdecyduje się po nią sięgnąć. Mówiąc „jakiś czas” mam na myśli rok! I to równy. Te książki dostałam pod choinkę w 2017 roku, a zaczęłam je czytać po świętach 2018. Powiem Wam szczerze, że cieszę się, iż w końcu po nie sięgnęłam, ponieważ spędziłam przy nich miło czas. Mam kilka zastrzeżeń, ale ogólnie mi się podobała.

Już na okładce widnieje blurb, iż książka jest idealna dla fanek „Pięćdziesiąt twarzy Greya". Osobiście uważam, że dla niektórych może być to odstraszająca informacja. Gdyby nie polecenie pewnej osoby możliwe, że i ja bym ją zostawiła. Takie dopiski mnie nie zachęcają i żałuję, że takie coś zostaje dopisywane do książek. Ja nie czytałam serii z „Greyem” jedynie oglądałam filmy, więc pewnie nie dla mnie to oceniać, ale mimo wszystko uważam, że takie dopiski są kompletnie niepotrzebne.

Seria „Haker” okazała się nieco tajemniczym i mrocznym erotykiem. Absolutnie nie mówię, że...

Angiee | 2018-01-03
Przeczytana: 02 stycznia 2018

Ostatnia część. Ostatnie emocje.
Muszę przyznać, że ta seria mnie zaskoczyła. Nie spodziewałam się, że aż tak mi się spodoba. Zakończenie serii mnie powaliło z nóg. Przy żadnej z części nie nudziłam się ani trochę. Ciągła akcja, intrygi, emocje i namiętność. Czego chcieć więcej? Można tylko marzyć o takiej miłości...

mary1984 | 2017-06-13
Na półkach: Przeczytane, 2017, Legimi
Przeczytana: 13 czerwca 2017

Oczywiście seria Haker zakończona happy endem. Książka średnia. Nic wyjątkowego. Pomijając sceny seksu (nudne, monotonne) czyta sie szybko. I pewnie równie szybko zapomnę o czym była ta seria..

Alex | 2016-11-14
Przeczytana: 01 listopada 2016

Zakończenie "A potem żyli długo i szczęśliwie" rodzi pytania, a co potem? Wiadomo, iż rzeczywistość to nie baśń i poza radościami serwuje także dawkę, czasem dość sporą, niezbyt przyjemnych niespodzianek. Jak dalej potoczy się bajka-już nie-bajka? To zależy od tych, którzy jeszcze przed momentem byli pewni, że ich marzeniom już nic nie zagrozi. Płomienny romans w zderzeniu z życiową prozą nie zawsze wychodzi zwycięsko, ale zdarza się, iż bolesne zawirowania pozwalają przekonać się o sile miłości.

Miało być w końcu spokojnie, szczęście powinno towarzyszyć im wciąż, a o problemach w ogóle chciano zapomnieć. Niestety wspomnienia i blizny, nie tylko te fizyczne, nie do końca pozwalają się cieszyć Erice i Blake`owi sobą nawzajem. Okazuje się także, że ich przeszłość jest wciąż żywa i to nie jedynie w ich pamięci, lecz także ma jak najbardziej realny wymiar. Prawie od razu po powrocie do domu z niezapomnianej podróży poślubnej daje o sobie znać to o czym oboje chcieli zapomnieć. Jedno z...

Betty | 2016-11-13

No to dotarłam do końca przygody z Eriką i Bleakiem.
Nie chcę za bardzo roztrząsać się nad poprzednią częścią, której nie oceniłam oceną opisową, ale ważne jest, aby wspomnieć iż od tej właśnie części, moja opinia na temat całości poszybowała o jedna gwiazdkę wyżej.
Historia nabrała tempa i wreszcie znalazłam w niej to, czego szukałam od początku w poprzednich tomach.
W końcu pojawiły się komplikacje i intrygi, sprawiając że gdy pochłaniałam stronę za stroną, miałam ochotę dosłownie przenieść się na strony książki, żeby móc być naocznym świadkiem wydarzeń.
Odnosząc się do całości, cieszę się, że pozostała ona spójna, że wątki się zazębiały, że autorka nie zamęczała czytelnika retrospekcjami, jak to niestety zdarzało się w przypadku innych książek , które miałam okazję przeczytać, a które również składały się z kilku części.
Generalnie jestem zadowolona, że ta historia wpadła w moje ręce, ponieważ mimo kilku niedociągnięć, czytając ją nie miałam wrażenia, że ciągnie się jak...

motylka2 | 2016-10-27
Przeczytana: 27 października 2016

Czy Blake wyjdzie na wolność i będzie cieszył się zoną i upragnionym dzieckiem?

Kasia | 2016-09-23
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 23 września 2016

Polecam całą serię, mimo, że jest to typowy romans erotyczny, to fajnie się czyta i poznaje pokręcone myśli bohaterów, które kierują ich poczynaniami. Życie ciągle daje im w kość a oni walczą i wspierają się nawzajem. Czy to nie wspaniałe :):):)
Polecam.

Hanna Grempka | 2016-09-20
Przeczytana: 19 sierpnia 2016

Fantastyczna seria "Haker" w piątej części dobiega końca:-). "Trudna miłość" jest bardzo porywająca,a zarazem bardzo nieprzewidywalna. I to jest niesamowite, bo nie tego się czytelnik spodziewa. Osoby, którym ufasz i które podziwiasz, okazują się być zakłamanymi hipokrytami. Genialna fabuła, zaskakujące zwroty akcji i dużo miłości...... Polecam bardzo,bardzo, bardzo gorąco;-)