Tajemnica nocy Dęba

Wydawnictwo: Red Book
Wysocki

Historia Polski pisana jest krwią bohaterów. Bezwzględny los wielu z nich skazał na pozostanie bezimiennymi i zapomnienie. „Tajemnica nocy Dęba” przybliża młodemu pokoleniu jedną z najbardziej dramatycznych kart naszej historii. Los „Żołnierzy Niezłomnych”, wojowników za wolność, których władze komunistyczne skazały na zapomnienie. Koniec roku szkolnego dla Wojtka, uwielbiającego naukę...

Koniec roku szkolnego dla Wojtka, uwielbiającego naukę licealisty początek nudy. Znajomi rozjeżdżają się po Polsce i Świecie, a przed nim majaczy widmo nudy. Wprost nie może się doczekać chwili, kiedy ponownie będzie mógł chodzić do szkoły. Opuszczając 30 czerwca musy szkoły nie podejrzewa nawet, że rozpoczyna się największa przygoda jego życia. Przygoda, która pozwoli odkryć tajemnicę zaginionego oddziału „Żołnierzy Niezłomnych”. Będzie miał okazję spotkać kogoś bardzo niezwykłego i tajemniczego.

źródło opisu: ebookpoint

źródło okładki: redbook

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!