Strażnik domu Momochi 7

Cykl: Strażnik domu Momochi (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji
komiksy
Dejikos

Himari, aby znaleźć wskazówki mogące pomóc uwolnić Aoiego z posiadłości Momochich, przegląda stare dokumenty w poszukiwaniu kogokolwiek o nazwisku Nanamori. Z czasem dowiaduje się też, że jego i profesora Nachiego łączy wspólna przeszłość.

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

Bukku-recenzje | 2018-01-12
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 12 stycznia 2018

Każda przeszłość pozostawia ślad w sercu. Nie ważne, czy zrobiliśmy coś źle, czy byliśmy ofiarami, każde zdarzenie zostało wpisane do księgi naszego życia. Często próbujemy uciec od tego, wyprowadzając się, zmieniając nasze dane, ale linii życia i to, co przeszliśmy — nie zmienimy. "Strażnik domu Momochi" tom 7 i 8 to następne części genialnej serii komiksów, które tym razem poruszają temat samotności i przeszłości.

Himari, raz z przyjaciółmi z klasy, zaczynają szukać ludzi o nazwisku Nanamori — rodzinę Aoi'ego. Chcąc nie chcąc, dowiaduje się o legendzie, że w pewnym parku, młody chłopak-demon porywa małe dzieci. Niechcący dziewczyna dowiaduje się, że profesor Nachi i Aoi łączy tajemnicza przeszłość. Kiedy tylko chłopak przypomina sobie swoje życie, przed tym, jak stał się Nue, nie może przemienić się w człowieka. Pozostaje w formie demona. Im dłużej przebywa będąc Nue, tym jego ludzka dusza przestaje istnieć. Himari zaczyna grzebać w przeszłości chłopaka, by móc pomóc mu znaleźć...