100 lekcji życia pełnego pasji

7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
Marcin Hadaś

Najnowsza książka Jakuba B. Bączka, która jest jednocześnie albumem coachingowym. Na każdej stronie tego niezwykłego albumu znajdziesz motywację i pomysły do działania. A dodatkowo masz możliwość udziału w praktycznych ćwiczeniach. Razem z Kamilem Bełz, Jakub przygotował coś dla Czytelników, którzy nie boją się wysiłku i pracy nad sobą. Każda ze 100 lekcji z tej książki wymaga bowiem...

Razem z Kamilem Bełz, Jakub przygotował coś dla Czytelników, którzy nie boją się wysiłku i pracy nad sobą. Każda ze 100 lekcji z tej książki wymaga bowiem działania. Odważysz się?

źródło opisu: www.jakubbbaczek.pl

źródło okładki: www.jakubbbaczek.pl

Poetyka | 2016-09-21
Przeczytana: 21 września 2016

Nie znalazłam tu zbyt wielu odkrywczych rzeczy, ogrom poradników zawiera podobne porady i motywacje. Większa część tej książki to miejsce na notatki i zdjęcia. Tekstu tu mało, no ale może właśnie o to chodziło? Aby przeczytać i zadumać się, wyciągnąć wnioski i zacząć działać. :)