Niezwykły sklep pana Piotra. Chcę mieć jednorożca!

Tłumaczenie: Barbara Świderska
Seria: Niezwykły sklep Pana Piotra
Wydawnictwo: Adamantan
Pete's Peculiar Pet Shop. I Want a Unicorn!
rudy kot
Gabi_Kotek

Księżniczka zawsze dostawała to, czego chce. Kiedy żąda jednorożca, król idzie do sklepu zoologicznego "Dziwne zwierzaki". Czy pan Piotr i jego przyjaciele pomogą księżniczce znaleźć to, czego naprawdę chce?

"Niezwykły sklep pana Piotra" to urocza seria czterech książeczek dla dzieci. Ciekawa treść oraz wspaniałe ilustracje sprawiają, że tym książkom po prostu nie można się oprzeć!

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Rybaczka | 2016-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2016

Przyjaciel do wspólnej zabawy jest dla dziecka ważniejszy niż przedmioty, którym się otacza. Można bawić się byle czym, ale zawsze potrzebny jest ktoś, żeby było wesoło. Dzieci najlepiej uczą się od innych dzieci – warto pamiętać.