Morze Tarcz

Cykl: Krąg czarnoksiężnika (tom 10)
Wydawnictwo: Morgan Rice
morze tarcz, morgan rice
abe

W MORZU TARCZ (Księga 10 cyklu Krąg Czarnoksiężnika) pośród potężnych znaków Gwendolyn wydaje na świat dziecko swoje i Thora. Po narodzinach ich syna życie Gwendolyn i Thora zmienia się na zawsze, podobnie jak przeznaczenie Kręgu. Pozbawiony wyboru Thor musi wyruszyć w drogę, by odnaleźć swą matkę, musi opuścić żonę i dziecko i wybrać się na niebezpieczną wyprawę z dala od ojczystych ziem, od...

Pozbawiony wyboru Thor musi wyruszyć w drogę, by odnaleźć swą matkę, musi opuścić żonę i dziecko i wybrać się na niebezpieczną wyprawę z dala od ojczystych ziem, od której zależeć będzie przyszłość Kręgu. Jednak nim wyruszy w drogę, uczestniczy z Gwendolyn w najświetniejszym ślubie w dziejach MacGilów, musi pomóc wzmocnić Legion, kontynuuje swe szkolenie z Argonem i dostępuje honoru, o którym zawsze marzył, gdy zostaje przyjęty do Srebrnej Gwardii i zostaje rycerzem.

źródło opisu: https://itunes.apple.com/pl/book/morze-tarcz-ksieg...(?)

źródło okładki: https://itunes.apple.com/pl/book/morze-tarcz-ksieg...»

dilbi | 2017-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2017

Przyznam się szczerze, że mnie ta część zmęczyła mocno. Dużo gorsza niż poprzednia. Mam wrażenie, że pisana trochę na siłę. Szczególnie biorąc pod uwagę co autorka stawia na drodze bohaterom. Tak było pięknie, a znowu zaczynają się tłuc - co opisywanie autorce mocno nie wychodzi. Niestety :(
Do kolejnej części biorę się tylko dlatego, żeby się dowiedzieć o co chodzi z matką Thora i jak bardzo destrukcyjny w odbiorze będzie opis ataku smoków. No i może trochę z rozpędu i dlatego, że nie lubię zostawiać niedokończonych książek :)

Cezar Kolcz | 2016-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2016

Szybko się czyta, jednak nie rozumiem niektórych wyborów postaci. Strasznie obawiam się czytania kolejnych tomów, ale cykl mnie wciągną. Tom zdecydowanie gorszy od 9.

Michał Stachura | 2016-07-12

Czytam książki od niedawna a Cykl: Krąg czarnoksiężnika była jedną z moich pierwszych serii. Pierwsze dziewięć książek przeczytałem szybko ale z przeczytaniem dziesiątej zwlekałem ponad pół roku. Aczkolwiek ta część z porównaniu z wcześniejszymi nie przepadło mi do gustu. Wyjątkowo dramatyczna fabuła która miała tu miejsce trochę obniżyła moją ocenę. Szkoda mi bohaterów którzy mimo że tyle wycierpieli to nadal muszą walczyć o przetrwanie. Jednakże nadal nie mogę doczekać się następnej części ;)

juliabiel | 2016-07-04
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2016

Morze Tarcz była wzruszająca,wesoła,smutna. Gdy ją czytałam myślałam że się po płaczę. Smutne było jak umierały te osoby.