Tragedia na morzu - Ashcraft Tami, McGearhart Susea

Wydawnictwo: Muza
8373194274

Tami Oldham i jej narzeczony, Richard Sharp, przy wspaniałym bezchmurnym niebie wyruszają z Tahiti w swój wymarzony rejs morski na jachcie Hazana. Są młodzi, zakochani i rozmiłowani w żeglarstwie. Dwudziestego dnia żeglugi łódź dostaje się w sam środek straszliwego huraganu. Ich doświadczenie żeglarskie, wiedza i zażarta walka z żywiołem nie na wiele się zdają. Kilka sekund po tym, jak dziewczyna na polecenie Richarda chroni się w kajucie, słyszy jego przeraźliwy krzyk. Potem zapada ciemność. Książka to relacja samotnego rozbitka-dziewczyny, która przez czterdzieści jeden dni dryfuje po oceanie w oczekiwaniu na ratunek, i której udaje się przetrwać dzięki niezwykłej sile woli, odwadze i zaradności.

źródło opisu: wydawca

Ewelina | 2015-03-14
Przeczytana: 14 marca 2015

Dzięki tej książce mogłam się rozmarzyć, sprawdzałam zwiedzane wyspy i spotkane papugoryby w necie. Coś pięknego. Natomiast pytanie "Nic Pani nie jest?" sprawiło, że płakałam razem z bohaterką. Myślami jestem jeszcze z tą historią. Szkoda, że książka mam mało strona i można ją przeczytać w jeden dzień.

piotrulo666 | 2016-05-24
letka82 | 2016-03-08