Tragedia w Boscombe Valley

Książka jest przypisana do serii/cyklu "BKC Biblioteka Książek Ciekawych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Piątek Trzynastego
The Boscombe Valley Mystery
83-7415-050-5
Tragedia, Boscombe, Valley

Opowiadania, w których Doyle stworzył postać genialnego detektywa Holmesa stały się jego wielkim sukcesem. Bohater tych niezwykle pasjonujących przygód wnikliwie i sugestywnie analizuje najbardziej tajemnicze zagadki kryminalne i rozwiązuje je, posługując się metodą rozumowania dedukcyjnego. Stałym narratorem opowiadań jest jego przyjaciel doktor Watson.

Noelle | 2011-12-30
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 29 grudnia 2011

Świetny zbiór dziewięciu opowiadań z których każda jest świetną lekcją logicznego myślenia. Sherlock jak zwykle zadziwia swoim sposobem myślenia, poczuciem humoru i niesamowitym podejściem do każdej zagadki. Polecam :)

Jjolka | 2012-05-06
Przeczytana: 06 maja 2012

Zbiór 9 opowiadań o przygodach Holmesa i Watsona: "Czerwony krąg", "Plany Bruce'a Partingtona". "Tajemnica oblubienicy", "Ezaw i Jakub", "Blizna", "Zręczne oszustwo", "Tragedia w Boscombe Valley", "Wizje przyszłości" oraz "Jego ostatni występ".

Daguchna | 2016-10-06
Anna | 2016-05-31