Zostałam mamą

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
youstyna

Zanim dziecko przyjdzie na świat, warto wiedzieć, jakie mama będzie miała z tego tytułu uprawnienia, przysługujące jej od pracodawcy. Kompendium wiedzy na ten temat zawarliśmy w niniejszym informatorze. Każda mama znajdzie w nim niezbędną wiedzę o prawach i obowiązkach związanych z korzystaniem z podstawowego urlopu macierzyńskiego, dodatkowego urlopu macierzyńskiego, urlopu rodzicielskiego i wychowawczego. Te mamy, które adoptowały dziecko lub dzieci dowiedzą się jakie uprawnienia im przysługują i jak długo mogą z nich korzystać. W publikacji podpowiadamy jak zaplanować i właściwie wykorzystać przysługujące pracownicy urlopy.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/e/zostalam-mama-a/?m=1/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/e/zostalam-mama-a/?m=1/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!