Leczenie stresu metodą czterech stanów równowagi

Wydawnictwo: Astrum
Elizabeth

W książce "Leczenie stresu metodą czterech stanów równowagi" autor definiuje pojęcie stresu, określa istotę i wskazuje sposoby jego przezwyciężania przez zastosowanie ćwiczeń relaksacyjnych. Przybliża metodę psychotroniczną, którą z powodzeniem można stosować w uzyskiwaniu odprężenia. Dużo miejsca poświęca stosunkowo mało znanej u nas metodzie Czterech Stanów Równowagi Wewnętrznej. Opisuje jej genezę, sposób wykonywania ćwiczeń, jak również zamieszcza świadectwa osób, które zawdzięczają tej metodzie zdrowie i znakomite samopoczucie. Niniejszy poradnik kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą pokonać stres, zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym, i odzyskać równowagę wewnętrzną.

źródło opisu: Wydawnictwo Astrum, 2000

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!