Serce Ferrinu. Część 2

Cykl: Kroniki Ferrinu (tom 3.2) | Seria: Książki pełne emocji
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Ferrin, Gabriela, Amre, Karin, Anaela, przepowiednia,
Karo

Potęga miłości czy przeznaczenie? Przepowiednia wypełniła się po raz kolejny, gra okrutnych bogów zakończyła się według ich zamysłów. Czy Anaela znowu zawiodła? Czy wszystko stracone? Tym razem to nie ona będzie Wybawicielką - próbę podejmie jej córka Gabriela. Pamięta słowa matki ”Ocal serce Ferrinu”. Czy sprosta temu trudnemu zadaniu kiedy nadejdzie jej czas? Czy będzie potrafiła...

Potęga miłości czy przeznaczenie?

Tym razem to nie ona będzie Wybawicielką - próbę podejmie jej córka Gabriela. Pamięta słowa matki ”Ocal serce Ferrinu”. Czy sprosta temu trudnemu zadaniu kiedy nadejdzie jej czas? Czy będzie potrafiła powstrzymać wojnę i zagładę? Ale najpierw musi odkryć czym tak naprawdę jest serce Ferrinu i co nadaje mu moc…

źródło opisu: www.literia.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Po przeczytaniu 1 tomu (takie wydanie) tej ksiażki byłam ciekawa CO DALEJ??? Po przeczytaniu 2 tomu emocje we mne buzowały. Pani Kasia pisze ciekawie i szczerze przyznam jak poprzednie części "Kronik Ferrinu" mi sie tylko podobały tak teraz je pokochałam. Nie jestem fanka fantastyki ale ta seria jest SUUUUUUPER!!!!

aliss80 | 2016-08-21
Przeczytana: lipiec 2016

Tak jak druga część mnie wciągnęła, tak trzecia znów odrzuciła. W tej części poznajemy córkę Anaeli, Gabrielę, która wkurza na każdym kroku i odrzuca od czytania. Ta książka mnie męczyła i zniechęciła do dwóch następnych części.

Karo | 2016-07-18
Na półkach: Przeczytane, Mam <3
Przeczytana: 14 lipca 2016

Kolejna część kronik Ferrinu. W tym przypadku do gry wkracza córka Anaeli - Gabriela. Nie sądziłam, że fantasy może tak wciągnąć i zaintrygować. Dodatkowo w tej części wyjaśnia się wiele znaków zapytania, co jeszcze bardziej skłania i zachęca do przeczytania kolejnych tomów. Tak więc daję mocne 8 i zaczynam wojnę o Ferrin! :)