Anatomia zabójstwa

Wydawnictwo: Muza
8 (7 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
8373195734
historyczna

Czy ekspertyza kryminalistyczna znanych dowodów rzeczowych w sprawie zabójstwa prezydenta Johna F. Kennedy',ego może przyczynić się do odkrycia nowych faktów historycznycha Na to pytanie próbują odpowiedzieć dwaj polscy kryminalistycy.

Dominik | 2013-09-12
Na półkach: Przeczytane, Studia, historia
Przeczytana: 10 września 2013

Bardzo interesująca pozycja. Nowe fakty ujawnione przez autorów są iście rewolucyjne i dają zupełnie inny obraz zabójstwa JFK. Aż prosi się o nowe historyczne badanie biorące pod uwagę te wiadomości. Oczywiście z zastrzeżeniem wykonania powtórnych badań przez inną, niezależną grupę ekspertów. Niemniej w przypadku potwierdzenia, fakty te są niesamowite.
Pozycja obowiązkowa dla zainteresowanych zabójstwem Kennedy'ego.

Bardzo ciekawa pozycja, gdzie dwaj polscy profesorzy na podstawie powszechnie dostępnych materiałów i metod kryminalistycznych, podważają wszystko co do tej pory zostało ustalone w ramach śledztwa wszczętego po śmierci prezydenta USA.

książek: 2023
Agata | 2011-02-03
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: 03 lutego 2011

Super. Wiele mi się rzeczy "rozjaśniło" dzięki tej książce.

kamilsko | 2013-03-17
Przeczytana: październik 2004