Polskie góry - The Polish Mountains

6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8370202977
albumy
Cerro

Przemierzamy wraz z autorami wszystkie polskie pasma górskie. Jesteśmy w Tatrach, Karkonoszach, Pieninach, Bieszczadach, Beskidach, Gorcach o różnych porach roku. Mimo że nasze góry nie są najwyższe, to ich niezapomniany urok sprawia, że odwiedzają je miliony turystów. Zdjęcia przypomną im wrażenia ze szlaków, innych z pewnością zachęcą do wyruszenia na nie. Wszystkie teksty w języku polskim i angielskim.

górski | 2019-05-21

Pozycja warta polecenia dla miłośników gór, dużo fotografii i wiele cennych informacji.