Przepisy na przyjęcia w domu i w ogrodzie

Tłumaczenie: Urszula Kostrzyńska
Seria: Dr August Oetker
Wydawnictwo: Weltbild
Sommer Party
..an

Zaczął się sezon letnich przyjęć! Dr. Oetker proponuje ponad 110 przepisów na drobne przekąski, świeże sałaty, soczystegrillowane mięsa, orzeźwiająceowocowe desery. Idealne połączenia potraw gwarantują dobry nastrój ilepszy relaks. Wyjątkowym uzupełnieniem posiłku niech będzie delikatnykoktajl lub cierpki aperitif. Pogoda nie dopisuje? Potrawy mają swojeodpowiedniki - wiele z nich można, zamiast na grillu, zrobić wpiekarniku i podać w domu. Książka składa się z 6 rozdziałówtematycznych: - kanapki, szaszłyczki tosty - sałatki - mięso i drób, polecamy nadziewane sznycle i roladki z serem! - grill, od amerykańskiego sosu barbecue, przez hamburgery i pieczywo czosnkowe, pokotlety i domowy kebab - drinki, bo na imprezie nie może zabraknąć mojito, margarity i ponczu - desery, z truskawkowym tiramisu na czele.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/przepisy-na-przyjecia-w-domu-i/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/przepisy-na-przyjecia-w-domu-i/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!