Pysznie, świeżo, kolorowo, czyli koktajle dla zdrowia i urody. Część 2

Wydawnictwo: Zwierciadło
youstyna

Druga część bestselleru "Koktajle dla zdrowia i urody" Katarzyny Błażejewskiej to prawdziwa kopalnia zupełnie nowych, sprawdzonych przepisów. Koktajle z owoców, warzyw, ziół i zbóż to porcja energii i zastrzyk zdrowia. W książce znalazły się przygotowane przez eksperta receptury na pyszne i zdrowe napoje, które można szybko przygotować z ogólnodostępnych produktów. Autorka proponuje także...

Autorka proponuje także przeprowadzenie tygodniowej kuracji dostosowanej do własnych potrzeb. Każda z prezentowanych kuracji zawiera siedem przepisów dobranych pod kątem oczekiwanych efektów zdrowotnych. Może to być np. kuracja nawilżająca, odkwaszająca, relaksująca lub wspomagająca pracę serca.

W książce znajdą coś dla siebie również koneserzy. Z myślą o nich powstał rozdział "Wyższy stopień wtajemniczenia - Koktajle z superfoods" z przepisami na koktajle z produktów, które są szczególnie korzystne dla zdrowia. A dla zakochanych Katarzyna Błażejewska ma niespodziankę - wyjątkowy plan - "potęga miłości" - koktajle zawierające naturalne afrodyzjaki.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Inka | 2018-02-19

Żeby żyć zdrowo trzeba się trochę wysilić..

kwiatuszek2104 | 2017-01-27
Przeczytana: 27 grudnia 2016

Bardzo fajna książka z przepisami na rozmaite koktajle i nie tylko.
Jak dla mnie jednak zbyt wiele 'trudnych' składników i połączeń smakowych, które mnie nie przekonują. Nadal pozostanę fanką pierwszej części, którą jestem szczęśliwą posiadaczką i korzystam z wielu przepisów.