Znikający punkt

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka

Carl Strassberger, wywodzący się ze starego nowojorskiego rodu bankierów, rezygnuje z kariery w rodzinnej firmie, by zająć się malarstwem i na południu Francji prowadzić swobodny żywot artysty. Kiedy jednak Larry Lucas, który przejął jego obowiązki, po przeprowadzeniu ogromnej operacji finansowej nagle znika a w dodatku na jaw wychodzi fakt, że był umysłowo chory Carl postanawia go odnaleźć. Poszukiwania, w trakcie których zetknie się z tajemniczymi sprawami i pozna niezwykłych ludzi, odmienią całe jego życie. Morris West, urodzony w Australii, mieszkał w Europie i USA. Jest autorem cieszących się ogromną popularnością powieści, a także sztuk teatralnych, scenariuszy filmowych i słuchowisk.

Anna | 2016-10-16
Przeczytana: 17 października 2012