Szkoła żon. Pensjonat marzeń

Cykl: Szkoła żon (tom 1-2)
Wydawnictwo: Filia
literatura polska
Ag2S

Dwie powieści bestsellerowej autorki w jednym tomie! Wydanie specjalne. Julia jest świeżo po rozwodzie. Bardzo świeżo. Dokładnie pięć godzin i dwadzieścia siedem minut. Właśnie opija w klubie z przyjaciółkami imprezę rozwodową, kiedy w loterii wizytówkowej wygrywa tajemnicze zaproszenie do luksusowego spa o nietuzinkowej nazwie… Lista rzeczy, które ma ze sobą zabrać do „Szkoły żon” ogranicza...

Dwie powieści bestsellerowej autorki w jednym tomie! Wydanie specjalne.
Lista rzeczy, które ma ze sobą zabrać do „Szkoły żon” ogranicza się do szczoteczki do zębów i jednej pary bielizny.
Julia, która porzuciła wiarę w miłość i w ogóle we wszystko, nie ma już nic więcej do stracenia, decyduje się jechać.
W niesamowitym luksusowym spa, ona i kilka innych, zwyczajnych kobiet, przeżywają przygodę życia.
Zostają tam przez 3 tygodnie, a po powrocie nic nie jest już takie samo…
Już nigdy żaden facet ich nie zostawi.
Po kilku miesiącach bohaterki SZKOŁY ŻON znowu biorą sprawy w swoje ręce. Podupadły hotel położony w samym sercu kaszubskich lasów zamieniają w PENSJONAT MARZEŃ. Czy mimo życiowych przeszkód dadzą sobie radę?
Czy po raz kolejny okaże się, że w kobietach tkwi siła, która pozwala przenosić góry?
Prawa do ekranizacji sprzedane!

źródło opisu: http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/161

źródło okładki: http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/161

książek: 2083

Dwie książki w jednym wydaniu. Poznajemy bohaterki i ich dalsze losy od razu. Nie musimy czekać na kolejną książkę. Już ją mamy. Fajnie się czyta. Jest dużo śmiechu i odpowiednia dawka powagi. Spojrzenie na kobiety też jest fajne. Kobieta jest samodzielną istotą a nie dodatkiem do mężczyzny. Razem ma być fajnie dla obojga a nie Pan i niewolnica.

Nygusia28 | 2019-05-27
Przeczytana: 27 maja 2019

Świetna erotyczna książka z fabułą a nie tylko seks i seks. Nie wiedziałam co biorę do ręki bo nie sprawdziłam opisu ale przeczytałam jednym tchem. O dziwo erotyka nie znudziła mnie. Czytałam z wielkim zapałem.

Barbara J-C | 2018-08-10
Przeczytana: 25 kwietnia 2018

Blog: http://bjcdobryfilmijeszczelepszaksiazka.blogspot.com/
Instagram: https://www.instagram.com/bjcczyta/
Facebook: https://www.facebook.com/bjcczyta/?ref=bookmarks

***************************************************************
W tym szczególnym dla mnie dniu, chciałabym polecić książkę, a w sumie to dwie książki autorstwa Magdaleny Witkiewicz. Najlepszym prezentem urodzinowym jest dobra książka. A taka, która jest w tak zwanym wydaniu specjalnym dwa w jednym to już perełka i nawet nie trzeba jej szczególnie pakować. Brakuje tylko dedykacji z autografem, ale myślę, że to szybko z autorką nadrobię ;)
Tymczasem popijając herbatę i jedząc urodzinowe ciastko zasiadam do kolejnej książki autorki GPS Szczęścia, czyli jak wydostać się z Czarnej D. a Was zapraszam do szkoły, szkoły żon.

***************************************************************

PrzeCzytajka | 2018-01-25
Przeczytana: 21 stycznia 2018

„Szkoła żon” i "Pensjonat marzeń” Magdaleny Witkiewicz...zwane szumnie erotykami. Ja bym powiedziała o nich inaczej. W dobie wielkiego bum na powieści erotyczne czy new adult – te dwie pozycje autorstwa Magdy kompletnie mi się nie kwalifikują do tej kategorii.
I całe szczęście !!!
„Szkoła żon” oraz „Pensjonat marzeń”, jak dla mnie, tworzą nową kategorię: powieść afrodyzjak. Dlaczego?
Otóż...
„Szkoła żon” oraz „Pensjonat marzeń” są przesycone uwodzicielskim aromatem kadzidełek, fascynującą grą damsko – męską, przyodziane w lekkie sukienki bez bielizny, dają ogromne pole do wyobraźni, a jednocześnie są jak mruczący wulkan emocji.
Sceny uznawane przez wielu za pikantne – dla nie były pełne zmysłowości, pieszczot, przyjemności...tego wszystkiego o czym marzy skrycie chyba każda kobieta.

Do tego jest to powieść dająca i budująca motywację do działania.
Magdalena Witkiewicz w tych książkach pisze o zwykłych kobietach jakich teraz wiele. Samotnych, porzuconych, zdradzonych przez...

Ola | 2018-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2018

Bo każda kobieta jest piękna- polecam.

Sylwia | 2017-11-15
Przeczytana: 14 listopada 2017

Szkoła żon była ok, przeczytałam i byłam nawet zainteresowana jak się to skończy, ale Pensjonat marzeń wymęczyłam i nie mogłam się doczekać końca.

Gosik62 | 2017-10-26
Przeczytana: 26 października 2017

Bardzo dobre dwie książki obyczajowe w jednej. Pani Magdalena już od jakiegoś czasu należy do moich ulubionych powieściopisarek polskich i tym razem też się nie zawiodłam. Świetna, motywująca lektura. Każda z nas, młoda czy stara, gruba czy chuda, wykształcona czy nie, ma w sobie piękno, tylko nie zawsze umie go wyeksponować, pokazać, a przede wszystkim sama w nie uwierzyć. I szkoła żon tego uczy! Wiary w siebie i robienia sobie przyjemności, a nie tylko mężom czy partnerom. Dużo erotyki, ale jest ona wysublimowana i nie wulgarna. Nigdy nie jest za późno aby odmienić na lepsze swoje życie i realizować marzenia!!!

nativa | 2017-10-24
Przeczytana: 07 stycznia 2017

Druga część jakby taka.... za prosta... za przewidywalna, słabsza ale przeczytać warto.

olguska | 2017-09-22
Przeczytana: 12 sierpnia 2017

Kolejna pochłonięta książka uwielbiam takie książki. Ta szczególnie zapadnie w mojej pamieć i będzie wspaniałą pamiątka kiedy w niej znajdzie się autograf autorki. A to nastąpi w październiku. Nie mogę się doczekać kiedy spotkam autorkę w realu... i mam nadzieje poczytać jej jeszcze inne książki.
Szkoła żon to niesamowita książka to książka którą powinna przeczytać każda kobieta w każdym wieku. 4 dziewczyny a raczej kobiety każda inna
Julia kobieta po rozwodzie. jak sama mówi pozbyła się balastu w postaci męża i jego kochanki
Jadwiga pięćdziesięciolatka od dawna wie że mąż ją zdradza mimo wszystko jest z nim.
Michalina ta to dopiero aparatka 19 latka kochająca nad życie swojego misia zrobiłaby wszystko dla swojego chłopaka
Marta ta najbardziej przypomina mnie również ma trójkę dzieci i umila sobie czas słodkościami.

które połączyła szkoła niestety to nie jest taka zwykła szkoła to szkoła która pokazuje kobiecie jaka jest piękna. Szkoła na mazurach w malowniczym miejscu gdzieś w...

lemonowykitkat | 2017-08-17

Jak zwykle lekkim piórem napisana, do tego sama fabuła pozwala wiele wyciągnąć dla samej siebie.