Zarządzanie zasobami ludzkimi

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814774
biznes, finanse

W prezentowanej książce autor ujmuje problematykę zarządzania zasobami ludzkimi całościowo w kontekście strategii firmy, jej struktury i kultury organizacyjnej oraz czynników zewnętrznych. W kolejnych rozdziałach przedstawia genezę i rozwój koncepcji zarządzania zasobami ludzkimi, jej współczesne ujęcie oraz charakteryzuje główne obszary, takie jak planowanie zatrudnienia, kształtowanie stanu i struktury zatrudnienia, rozwój kapitału ludzkiego oraz warunki i stosunki pracy.

Sławek Fedorczuk | 2018-03-01
Sciri | 2015-09-08