Spider-Man: Marvel Team-Up

Tłumaczenie: Sebastian Smolarek
Cykl: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela (tom 92) | Seria: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela
Wydawnictwo: Hachette Polska
Spider-Man: Marvel Team-Up
9788328203334
WKKM, fantastyka, superbohaterowie
komiksy
Wkp

W tym albumie Spider-Man połączy siły z całą gamą marvelowskich superbohaterów! Będziecie świadkami zapierających dech starć, podczas których Człowiek Pająk ramię w ramię z Thorem, Ludzką Pochodnią, Iron Fistem, Power Manem, Kapitanem Brytanią oraz Wasp stawi czoło najgroźniejszym złoczyńcom Domu Pomysłów!

Oryginalne zeszyty:
„Marvel Team-Up” (vol. 1) #59-70 (lipiec 1977 – czerwiec 1978).

źródło opisu: Hachette, 2016

źródło okładki: http://esensja.stopklatka.pl/

Wkp | 2016-06-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 12 czerwca 2016

SPIDER-MAN TEAM… DOWN?

Każda popularna seria komiksowa prędzej czy później musi się doczekać spin-offu albo dodatkowego samodzielnego tytułu, który publikowałby krótkie, zamknięte opowiastki. Dla „Spider-Mana” taki moment nadszedł w roku 1972, kiedy to na rynek trafiła seria „Marvel Team-Up”, w której nasz pajęczak jednoczy siły z różnymi herosami swojego uniwersum. Nad tytułem tym pracowało wielu znanych twórców, swoją rękę do całości przyłożył nawet Frank Miller, ale to run stworzony przez duet Claremont/Byrne przeszedł do historii, jako najlepszy i najważniejszy. I to on właśnie ukazał się niedawno na naszym rynku zebrany w jednym tomie.

Peter Parker jest tu w środku swojego życia studenckiego, zmuszony dzielić je z superbohaterską codziennością. Jak jednak może udawać normalnego młodego człowieka, kiedy ktoś ciągle staje na jego drodze? Na szczęście czasem ma pomocników, z którymi przyjdzie mu współpracować na froncie walki ze złem. A owo zło miewa najróżniejsze postacie: od...