Wojenna odyseja Antka Srebrnego - 4 - Bitwa pod Monte Cassino 1944 r.

Cykl: Wojenna odyseja Antka Srebrnego (tom 4)
Wydawnictwo: Instytut Pamięci Narodowej
Monte Cassino
komiksy
kendo777

Po połączeniu SBSK z Armią Polską w ZSRS główny bohater już jako żołnierz II Korpusu Polskiego trafia do Włoch, by wziąć tam udział w jednej z najważniejszych bitew II wojny światowej – o klasztor Monte Cassino.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/wojenna-odyseja-antka-srebrnego/4

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/wojenna-odyseja-antka-srebrnego/4

kendo777 | 2016-06-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 13 czerwca 2016

Kolejny udany tom. Jak zwykle jedynym minusem jest to, że tak szybko się kończy. Seria dla dzieci w stylu Jak rozpętałem II wojnę światową. Uwielbiam mimikę misia Wojtka. W ogóle uwielbiam tę postać. Fajnie, że jest wykorzystywana w seriach o Janie Hardym i Antku Srebrnym. Ubawiłem się przednio. A w przygotowaniu piąty tom!
Róża czerwono, biało kwitnie bez,
Nikt z nas nie pęka, chociaż krucho jest!