Wysokie aspiracje

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska
Cykl: Akademia Canterwood (tom 10)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Elite Ambition
Justyna

Po powrocie z ferii dziewczyny z Akademii rzucają się w wir nauki i treningów. Sprawy Sashy układają się wspaniale nie tylko na ujeżdżalni – celebrytki Canterwood przyjmują ją do swego elitarnego grona! Tylko czy Sasha będzie pamiętać o dawnych przyjaciołach: Callie, Paige i kimś, kto nigdy nie był jej obojętny...

źródło opisu: www.publicat.pl

źródło okładki: www.publicat.pl

Luna | 2016-06-06
Przeczytana: 28 maja 2016

Dalsze przygody Sash i jej przyjaciół:D Do Canterwood Crest przybywa nowa uczennica Britt... Sash natychmiast znajduje z nią wspólny język. Niestety przyjaźń z Paige i Callie należy do przeszłości... A Jacob? Czy będą parą? Przekonajcie się czytając tę niezwykle pouczającą i wciągającą 10 część Akademii Canterwood!!!!!!!!!!!:D Polecam szczególnie fanom i fankom koni takim jak ja!!!!!!!! :D Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy!!!!!!!!!<3 :*