Skrytobójca

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Cykl: Alexander Hawke (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Assasin

Seria morderstw amerykańskich dyplomatów wstrząsa światem. Kryje się za nią plan wymierzony w Amerykę. Niewyobrażalnemu atakowi terrorystycznemu może zapobiec tylko tajny agent Alex Hawke. Potrafi przejrzeć zamiary wroga, ale czy zdoła powstrzymać fanatyczne skrytobójczynie ślepo oddane obłędnej sprawie?

Jan Szymański | 2014-02-25
Przeczytana: 22 lutego 2013

Przeczytac warto. Do 2/3 powieści będziesz z powieści zadowolony. Później jest trochę gorzej. Zakończenie masz ochotę czytać co drugą stronę, bo wiesz doskonale jaki będzie finał. I nie pomylisz się. Trochę brakowało mi spójności wątków. W powieści panuje delikatny bałagan i może być on denerwujący. Ale ogólnie nie jest źle.

Kurusia | 2010-10-08
Przeczytana: 07 października 2010

Książka zapowiadała się ciekawie, ale nie byłam w stanie jej skończyć. Jedyne określenie które przychodzi mi na myśl - bałagan..a szkoda bo niektóre wątki zapowiadały się naprawdę dobrze.

wisnia666 | 2015-11-18
    Ted Bell
    Lewiatan
    Ted Bell
    Thriller
    James Patterson, Lincoln Child, Steve Berry, Lee Child, Heather Graham, James...