ECDL Moduł 4 Arkusze kalkulacyjne

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
historyczna

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (European Computer Driving Licence, w skrócie ECDL) jest świadectwem potwierdzającym, że jego posiadacz zdobył umiejętności w zakresie obsługi komputera i programów użytkowych po odbyciu międzynarodowego systemu szkoleń. W Polsce licencji na szkolenia udziela Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI), ono także wydaje certyfikaty. Książka, którą przedstawiamy, jest rekomendowana przez PTI jako materiał szkoleniowy. Obecne wydanie książki oparte jes