Saga, Volume 3

sci-fi, fantasy
komiksy
angielski
lostinwords

The Eisner, Harvey, and Hugo Award-winning phenomenon continues, as new parents Marko and Alana travel to an alien world to visit their hero, while the family's pursuers finally close in on their targets.

źródło opisu: Imagecomics 2015

źródło okładki: www.imagecomics.com

Kubencjusz_Ziegler | 2018-10-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiks

Część trzecia nie zawodzi.

Podoba mi się bardzo, że autorzy tak otwarcie podchodzą do tematu seksualność. Nie ma tu żadnych sztucznych tabu.

ŁUKASZ | 2018-02-23

Seria ewidentnie sinusoidalna. Tom trzeci lepszy od pierwszego, ale gorszy od drugiego. Fabuła niestety mniej zaskakująca niż w poprzedniczce, ale jedno z rozwiązań fabularnych znów zaskoczyło i to na duży plus.
Mam nadzieję, że tendencja będzie zwyżkowa bo część czwarta już czeka na półce.

gabrielab393 | 2018-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2018

W końcu jakieś wątki LGBT - to jak wisienka na torcie.

Maksymilian Sypniewski | 2015-12-14
Na półkach: Przeczytane, Komiksy

jakoś tak mi się ten tom bez entuzjazmu czytało... raz, że spora przerwa dzieliła mnie od lektury poprzednich dwóch, a nie miałem dostępu do nich żeby przypomnieć sobie choć trochę treść przed lekturą... a druga sprawa to zawartość... większość tomu zawierają retrospekcje... niby dobrze, sporo wnoszą do obrazu uniwersum obecnego w komiksie, ale... ostatnia plansza drugiego tomu zapowiadała sporo akcji... i ta jest ale niestety dopiero pod sam koniec...

PolishPopkulturę | 2015-10-24
Przeczytana: 24 października 2015

Tom odrobinę gorszy od dwóch poprzednich, ale to wciąż kawał świetnej historii, sprawnie napisanej, nieźle zilustrowanej, z genialnie wykreowanymi postaciami, którym kibicujemy od początku do końca, bez względu na to, po której stronie barykady się opowiadają. Polecam z całego serca całą serię, naprawdę warto. Obok Locke&Key, najlepsza seria komiksowa wydawana obecnie na naszym rynku.

FraniaS | 2015-10-21

Jak zwykle - kolejna część jest po prostu świetna!! :D Kocham tą serię!!

smotex | 2017-01-07
Przeczytana: 26 lutego 2017

Po prostu bardzo dobra. Mniej twistów niż zwykle.

Kaszydo | 2017-01-18

Wiecie co najbardziej lubię w tym komiksie? Nawet kompletny drań wciąż może mieć serce.

Luc | 2019-06-13
Przeczytana: 08 czerwca 2019