Tajemnica zielonej skarpetki

Cykl: Detektyw Zagadka | Seria: Sami czytamy
Wydawnictwo: SBM Renata Gmitrzak
Anna Janczyszyn

Pan Zagadka to niezłomny tropiciel skradzionych rowerów, potworów i zielonych skarpetek. W rozwiązywaniu wszystkich tajemnic pomagają mu Basia i Bartek, do których możesz dołączyć, by wspólnie wyjaśnić, gdzie się podziała czapka zawiadowcy, jak smakuje zagadkowa zupa i kim jest dziwny pan z parasolem.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Skan własny

acronka | 2018-01-07

Bardzo ciekawa propozycja dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym czytaniem. Ogromny plus za bardzo dużą czcionkę. Jestem rodzicem słabowidzącego dziecka i naprawdę trzeba sobie zadać wiele trudu, by znaleźć książki dla dzieci z taką właśnie czcionka. A moja córka czyta chętnie, ale zniechęca ja standardowy druk. A praca z lupa nie zawsze jest korzystnym rozwiązaniem. Na naszej półce czekają już kolejne książki z tej serii.

Bursikowa | 2017-10-25
Przeczytana: 24 października 2017

Synek dostał tę książkę na zakończenie roku. Co jakiś czas do niej wracamy i pomimo tych ponad 60-ciu stron czyta się to na jednym oddechu. Litery są ogromne, dużo obrazków. Moje dzieci lubią te opowieści natomiast ja w nich nie bardzo znajduję coś fajnego jeśli chodzi o treść ;p

Rydzynianka | 2017-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2017

Fajna alternatywa dla młodych czytelników, tekst ciekawy jak tytuł wskazuje detektywistyczny, obrazki fajne i duże litery ;)warto