Silesia Smile

10 (3 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Silesia Smile
czasopisma
SilesiaSmile

„Silesia Smile” to wydawnictwo, którego ideą jest prezentacja pozytywnych zjawisk zachodzących w regionie śląsko – dąbrowskim. Bardzo często tuż obok nas dzieją się rzeczy warte uwagi, budzące podziw, ale po prostu o nich nie wiemy lub ich nie dostrzegamy. Warto je jednak eksponować, warto opowiadać o indywidualnych lub zbiorowych sukcesach, które są dziełem osób związanych ze Śląskiem lub Zagłębiem. Jest to wszak efekt skutecznej realizacji marzeń, planów. Często ów sukces jest okupiony wieloma wyrzeczeniami. Jednak powodzenie w biznesie, kulturze, sporcie lub jakiejkolwiek innej dziedzinie to ogromna satysfakcja i poczucie, że życie ma sens. Z kolei indywidualne sukcesy składają się na ten nasz wspólny zbiorowy. Jest nim lepszy standard życia, ciekawsze możliwości realizacji najprzeróżniejszych pasji.
Ostatnie wydanie magazynu "Silesia Smile" nie tylko opowiada o pozytywnych zmianach technologicznych, o dobrych rozwiązaniach biznesowych. Pokazujemy też możliwość relaksu i wypoczynku, a także sposoby efektywnego zadbania o swoje zdrowie i samopoczucie. Jednocześnie trochę się zmieniamy. Przede wszystkim w porównaniu do poprzednich numerów zwiększyliśmy objętość magazynu. Nieco zmieniła się również szata graficzna. Wszystko dlatego, że nie chcemy popadać w rutynę. Gorąco zachęcamy do lektury.

źródło opisu: www.silesiasmile.pl

• Wśród rekinów
  • Charlie Hernández i Liga Cieni
  • Córeczki
  • Strażniczka
  • Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
  • Szczypta nadziei

7,65 (37 ocen i opinii)
Strażniczka
Shannon Messenger

9 (2 ocen i opinii)
Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
Pema Chödrön

8,75 (8 ocen i opinii)
PS Kocham Cię na zawsze
Cecelia Ahern

7,79 (24 ocen i opinii)
Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie
KAFIR , Łukasz Maziewski

Ilona Gołębiewska

9 (5 ocen i opinii)
MajkaJach | 2016-09-27
Przeczytana: 24 września 2016

Śledzę ten magazyn od pierwszego wydania i widzę wielki progres. Na początku tematyka była zawężona do stomatologii, z każdym numerem dochodziły nowe tematy. Obecnie to ciekawa pozycja wśród magazynów, zawierająca artykuły z wielu dziedzin i do tego przedstawiająca ludzi z pasją.

AntoniElbrus | 2016-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2016

Pozytywne zaskoczenie. Na tle innych wydawnictw bezpłatnych Silesia Smile wypada bardzo dobrze. Jeżeli utrzymają ten poziom - będę do gazety zaglądał częściej.

Woodpecker | 2016-05-30
Przeczytana: 08 maja 2016

Całkiem ciekawy projekt. Sporo wartościowych treści, szata graficzna przyjemna. Warto przeczytać.