Znalazłam klucz do szczęścia

Wydawnictwo: Edipresse
6 (11 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Meli

Napisałam, że jestem szczęśliwa, bo budzę się rano z uśmiechem, żyję tu i teraz, słucham emocji i jestem sobą. To oznacza, że każdą chwilę próbuję zauważyć i wykorzystać w pełni. Pielęgnuję w sobie sztukę pozytywnego myślenia, daję sobie prawo do przeżywania emocji i przede wszystkim akceptuję siebie i życie, które nie jest ani dobre, ani złe, po prostu jest takie, jakie jest. Pisząc te...

Pisząc te rzeczy nie zastanawiałam się nad definicją szczęścia. Wiedziałam jednak, że szczęście nie jest dane raz na zawsze, trzeba o nie dbać, pielęgnować ten stan. Ale najpierw trzeba je odnaleźć. I o poszukiwaniu szczęścia jest ta książka.

źródło opisu: http://www.empik.com/znalazlam-klucz-do-szczescia-...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/znalazlam-klucz-do-szczescia-...»

Bartosz | 2019-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2019

Niby dedykowana dla kobiet, ale myślę, że facet też powinien przeczytać.

Daję 7 gwiazdek, gdyż jest bardzo motywująca, w każdej chwili można znaleźć szczęście, wszystko zależy od naszego nastawiania.

,,Jeśli odpowiedzialność za swoje szczęście chcesz zrzucić na kogoś innego, tracisz czas. Musisz znaleźć w sobie dość odwagi, by obdarzyć siebie miłością, której we właściwym czasie nie dali ci inni".

Pani Ilona umieszcza w swojej książce zacnymi myślami, które przeczytała:

,,Realizacja własnego potencjału, własnego programu, może się człowiekowi zdarzyć lub nie. Ale kiedy ci się zdarzy, przestajesz się bać, przestajesz też odczuwać ciężar odpowiedzialności, przestajesz się opierać, wszystko jest takie, jak ma być".

Klucz do szczęścia? Miłość. Nie ma szczęścia bez miłości, i nie ma miłości bez akceptacji, wdzięczności i wybaczania.

Ania Młynarczyk | 2016-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2016

Jestem totalnie zachwycona książką Felicjańskiej. Przemawia do mnie sposób w jaki się wypowiada. Nie każda informacja, którą zawarła autorka jest dla mnie czymś, co wniosłabym do swojego życia, ale z pewnością znalazło się w niej wiele zagadnień, które mnie zainteresowały.

Polecam każdemu, kto czuje się gotowy na tą książkę. Jeśli nie spodoba Ci się początek - prawdopodobnie nie podejdzie Ci też dalsza część. Warto mieć ją na półce i sięgnąć w odpowiednim dla siebie momencie. :)

AKor | 2016-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2016

Szok!książka mimo tego że jest streszczeniem wielu bardzo mądrych publikacji oddaje mądrość, dojrzałość i dystans autorki. Nie jest to kolejna pozycja zachodzącej gwiazdy, która chce znów wejść na ścieżkę sławy. Polecam.