Między nie i tak. Mój osobity PIT

Wydawnictwo: Śląsk
Naira

Ta książka to felietony Kazimierza Zarzyckiego, publikowane w prasie śląskiej w ostatnich latach, a w paru przypadkach wcześniej. I jest w nich cały Zarzycki. Człowiek ogromnie ciekaw ludzi i w ludziach rozkochany, uważnie ich obserwujący. Życzliwie? Niekoniecznie. Jednak zawsze z wolą zrozumienia ich i epoki, w jakiej żyli. A więc felietony i wywiad. Rozmowa, w której autor odsłania nam tajemniczą rzeczywistość, ukrytą za kulisami władzy w jednym z najważniejszych regionów Polski. Tak było - mówi Zarzycki - i ja to widziałem.

źródło opisu: Śląsk, 2000

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!