Clausewitz o strategii

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814014
biznes, finanse

Opierając się na klasycznym dziele Carla von Clausewitza O wojnie, autorzy zachęcają Czytelnika do rozpatrzenia nowoczesnego biznesu w świetle jego myśli i do uznania, że poglądy pruskiego teoretyka wojny są uderzająco aktualne w realiach dzisiejszego biznesu globalnego. Książkę tę powinni przeczytać nie tylko menedżerowie, szefowie firm, czy studenci zarządzania, ale wszyscy, którzy chcą osiągnąć sukces w prowadzonej działalności.

Iskander | 2012-04-11
charles64 | 2011-02-21