Sztuka inwestowania na GPW. Analiza techniczna, strategie inwestycyjne i zarządzanie ryzykiem

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza K.E. Liber
biznes, finanse

"Sztuka inwestowania" to napisany z pasją przewodnik giełdowy pozwalający początkującym graczom wejść na kolejne etapy wtajemniczenia. Autor w przejrzysty i ciekawy sposób tłumaczy meandry gry giełdowej i pomaga zbudować czytelnikowi własną strategię inwestycyjną. Pozycja wyróżniająca się na polskim rynku. Polecam. Arkadiusz Osiak, Prezes Zarządu Portalu Finansowego Money.pl Ciekawa pozycja...

Arkadiusz Osiak, Prezes Zarządu Portalu Finansowego Money.pl

Ciekawa pozycja zarówno dla początkujących jak i dla tych, którzy mają doświadczenie w inwestycjach na rynkach finansowych. Książka oferuje wiele cennych informacji pozwalających zrozumieć mechanizmy działania rynków, jak i podstawy budowania właściwych strategii inwestycyjnych. Poruszając kwestie analizy technicznej, fundamentalnej jak i elementy zarządzania kapitałem, daje możliwość zbudowania kompleksowej, wartościowej i efektywnej strategii inwestycyjnej.
Izabela Kozakiewicz, Dealer X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Inwestowanie to praca, która wymaga przede wszystkim wiedzy. Książka zawiera wiele cennych informacji, niezbędnych przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Obok analizy technicznej i metod wyceny spółek, czytelnik zapozna się z zasadami, stosowanymi w praktyce przez osoby, którym nieprzypadkowo udało się osiągnąć ponadprzeciętny wynik z inwestycji w papiery wartościowe. Warto nie tylko przeczytać, ale też głębiej zastanowić się nad wieloma problemami poruszonymi w tej książce, bo najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie.
Mirosław Ćwiek, Makler, Dom Maklerski "Penetrator" S.A.

źródło opisu: K.E. LIBER, 2008

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!