Cosi Fan Tutti

Wydawnictwo: Rebis
Cosi Fan Tutti

Neapol, podobnie jak całe Włochy, skupiony jest na swoim wizerunku i próbach jego poprawy. Niestety, ktoś hasła „czyste ręce” i „czyste miasto” bierze – jak się zdaje – zbyt dosłownie. W alarmującym tempie znikają z ulic skorumpowani politycy, podejrzani biznesmeni i sławni mafiozi. Aurelio Zen musi nie tylko uporać się z drażliwą sprawą natury kryminalnej, ale pomóc pewnej majętnej wdowie w...

Aurelio Zen musi nie tylko uporać się z drażliwą sprawą natury kryminalnej, ale pomóc pewnej majętnej wdowie w przeprowadzeniu niezwykle skomplikowanej intrygi.

Ewela_sa | 2017-05-03
Przeczytana: maj 2017