Faceci w czerni II

Tłumaczenie: Paweł Wieczorek
Wydawnictwo: Amber
Men in black II

Faceci w czarnych garniturach i ciemnych okularach powracają, żeby powstrzymać inwazję Obcych na ziemię. Minęło pięć lat odkąd agenci J i K uratowali świat przed atakiem przerażającego insekta. Teraz nowe niebezpieczeństwo z kosmosu grozi ziemi zagładą chyba że Obcy dostaną światło zarthy. Jest jednak pewien problem: tylko jeden człowiek wie, gdzie zostało ukryte. To agent K. Filmowy przebój 2002 z Tommy Lee Jonesem i Willem Smithem.

Wkp | 2011-11-23

Pozbawiona wartości literackich, napisana niemal jak streszczenie książeczka, którą trudno polecić komukolwiek. Nawet fani MIB będą zawiedzeni. Gorsza od filmu (nawet fabularnie, albowiem zmieniono nieco zakończenie robiąc z książki nijaką i bezsensowną opowiastkę).

Vivienne | 2015-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2015

Muszę przyznać, że czulam jakbym czytała jakąś lekturę z podstawówki. Krótka książeczka, mogłaby być równie dobrze bajką dla troszkę większych dzieci.

olinek8 | 2015-01-03
Marin | 2014-06-07