Kicia Kocia na plaży

Seria: Kicia Kocia
Wydawnictwo: Media Rodzina
youstyna

Kicia Kocia i mama wybrały się na plażę. Nad morzem spotkały Packa. Dzieci wspólnie odkrywają nadmorskie atrakcje: zbieranie muszelek, zabawy w wodzie, budowanie zamków z piasku. Kicia Kocia znalazła prawdziwy skarb. Kicia Kocia to bohaterka serii książeczek autorstwa Anity Głowińskiej dla najmłodszych czytelników. Tytułowa rezolutna kotka wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi...

Kicia Kocia to bohaterka serii książeczek autorstwa Anity Głowińskiej dla najmłodszych czytelników. Tytułowa rezolutna kotka wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i uczy się najważniejszych zasad i prawideł w codziennym życiu.
Kicia Kocia podbiła serca maluchów: przygody kotki, które autorka ilustruje za pomocą wyraźnych dużych kształtów i wyrazistych barw, są sympatyczną lekturą już dla dzieci 2-letnich. Do tej pory w serii ukazało się trzynaście tytułów.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/1203/Kicia-Kocia-na-plazy

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1203/Kicia-Kocia-na-plazy

Magdalena_S | 2019-02-16
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 16 lutego 2019

W tej części Kicia Kocia bawi się na plaży razem z Packiem. Budując zamek z piasku muszą improwizować, bo nie mają flagi. To jest w tym wszystkim najlepsze, że dzieci potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji 😁

książek: 2009
palalela | 2019-02-01
Na półkach: Przeczytane, Dziecionkowe
Przeczytana: 01 lutego 2019

"Gaciowa chorągiew zrobiła mi dzień :D