popularnonaukowa
Mario

Niniejszy podręcznik jest pionierskim przedsięwzięciem, którego celem jest zapoznanie pracowników administracji publicznej z zasadą równego traktowania. Ma on stanowić narzędzie do wdrażania w polskiej administracji polityki równości szans – zarówno w odniesieniu do pracowników urzędów, jak również przy obsłudze klientów. Dzięki praktycznym wskazówkom zawartym w podręczniku polskie urzędy...

praktycznym wskazówkom zawartym w podręczniku polskie urzędy mają szansę stać się
bardziej różnorodne i otwarte na potrzeby wszystkich członków naszego społeczeństwa.
Warto podkreślić, że podręcznik ten został napisy przez praktyków – osoby, które na co
dzień zajmują się przeciwdziałaniem dyskryminacji i pracą z osobami, które jej doznają.
Wykorzystano w nim również doświadczenia Autorów i Autorek związane z realizacją
szkoleń dla urzędników/czek administracji rządowej. Niewątpliwie będzie on zatem
znakomitym narzędziem edukacyjnym i informacyjnym, stanowiąc kompendium
wiedzy o zjawisku dyskryminacji.
Witold Klaus

źródło opisu: Biuro Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Traktowania

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!