Duchowa rewolucja

9788377520000
nadprzyrodzone, przełom, Bóg
poradniki
ginewra

„Duchowa rewolucja” to wyzwanie rzucone Kościołowi. Zwyczajność i przewidywalność kontra cuda, uzdrowienia i zdarzenia wymykające się racjonalnemu umysłowi. Jaką rolę ma do spełnienia Kościół na świecie? Czy ma po prostu być? Książka ta zawiera opowieści z życia i praktyczne sugestie na temat tego, jak żyć w mocy i autorytecie Boga. Jest pełna ogólnych prawd o rzeczach nadprzyrodzonych oraz...

Książka ta zawiera opowieści z życia i praktyczne sugestie na temat tego, jak żyć w mocy i autorytecie Boga. Jest pełna ogólnych prawd o rzeczach nadprzyrodzonych oraz osobistych świadectw zdarzeń nadnaturalnych. Rozpala głód poszukiwania Boga, zachęca do znajdowania Go w innym wymiarze doświadczenia, odkrywania nowych szlaków.

źródło opisu: www.wydawnictwodawida.pl

źródło okładki: www.wydawnictwodawida.pl

ginewra | 2017-11-13
Przeczytana: 05 marca 2016

Ta książka to spotkanie z niezwykłą kobietą. Pielęgniarka, która została kaznodzieją. Która przeżywa nieprawdopodobne spotkania z Bogiem, prowadzi programy telewizyjne i nie wiem, co jeszcze. W tej książce opisuje swoje nadprzyrodzone doświadczenia. No cóż, zaskakujące.

Gdybym miała skategoryzować powiedziałabym, że Duchowa Rewolucja to podręcznik o sferze ducha dla średnio zaawansowanych ;))
Trochę o rozeznawaniu, trochę o doświadczaniu, przebudzeniu, o wierze. O niebie i istotach, które w nim mieszkają. O Duchu Świętym i tym, jak się z nami komunikuje, a nawet o tym jak mu odpowiadać​ ;)

Myślę, że może nawet nie tyle podręcznik, co kompendium wiedzy bazujące na prawdach biblijnych i życiowych doświadczeniach :)