Europa wojen 1914-1945

Wydawnictwo: Świat Książki
historyczna

Praca znakomitego uczonego, opowiadająca historię XX wieku przez pryzmat wojen i konfliktów z obiema wojnami światowymi na czele. Jak wpływ na tak dramatyczny przebieg wydarzeń miały postępy nauki i techniki, gospodarka i psychologia społeczna, kolonializm, nacjonalizm, faszyzm i komunizma świetna praca, napisana komunikatywnym językiem, użyteczna zarówno dla uczniów, studentów, jak i specjalistów oraz dla wszystkich, zainteresowanych syntezą XX wieku i historią w ogóle.

GeeN | 2016-10-18
Na półkach: Historia, Posiadam, Przeczytane