Matematyka 3. Zbiór zadań. Zakres podstawowy

Wydawnictwo: Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro
youstyna

Zbiór zadań jest powiązany tematycznie z podręcznikiem do matematyki dla trzeciej klasy liceów oraz techników. Zawiera obszerny zestaw zadań o zróżnicowanym stopniu trudności, który umożliwia kształcenie niezbędnych umiejętności matematycznych. Zbiór zadań uzupełnia materiał podręcznika oraz pozwala na uporządkowanie i powtórzenie wiadomości. Na końcu zbioru znajdują się wskazówki oraz odpowiedzi do zadań, które ułatwiają samodzielną pracę.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!