I skończyłem w więzieniu

Wydawnictwo: Akapit Press
literatura faktu
misia55

Wspomnienia naczelnika słynnego kryminału. Siedzieli tu między innymi: kat Powstania Warszawskiego, as wywaidu AK, twórca Lolka i Bolka, słynny oświęcimski kapo, płatny zabójca z Rosji i handlarz ludźmi z Ameryki, seryjni mordercy, wielcy aferzysci, sławni oszuści, szpiedzy przeróżnych wywiadów i działacze podziemia komunistycznego. Wzniecano tu bunty, próbowano ucieczek, pisano książki,...

Wspomnienia naczelnika słynnego kryminału.

Siedzieli tu między innymi: kat Powstania Warszawskiego, as wywaidu AK, twórca Lolka i Bolka, słynny oświęcimski kapo, płatny zabójca z Rosji i handlarz ludźmi z Ameryki, seryjni mordercy, wielcy aferzysci, sławni oszuści, szpiedzy przeróżnych wywiadów i działacze podziemia komunistycznego. Wzniecano tu bunty, próbowano ucieczek, pisano książki, wstępowano też na ścieżkę poprawy. Opowiada o tym w niezwykły sposób płk Andrzej Kucharz, który w strzeleckim kryminale spędził 31 lat, przechodząc drogę od strażnika do naczelnika.

źródło opisu: http://www.andrzejkucharz.pl

źródło okładki: http://centrum-kultury.eu/biblioteka

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!