Śmiechołki

Seria: HUMORKI
Wydawnictwo: Kocur Bury

Jeśli chcesz poznać tajemnicę skradzionych uśmiechów i dowiedzieć się czym sztuczny uśmiech różni się od naturalnego, koniecznie przeczytaj tę opowieść!

Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz rodzinę Śmiechołków.

źródło opisu: http://kocurbury.pl/produkt/smiecholki-2/

źródło okładki: http://kocurbury.pl/produkt/smiecholki-2/

Ida | 2016-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2016

Dla tej książeczki już znacznie więcej gwiazdek, niż dla Wstydziołków.
Tutaj jest znacznie ciekawiej, do tego akcja ruszyła z miejsca, a wszystko się ze sobą klei i dobrze kończy, jak to w bajkach bywa.
Jest klan Zazdroszczaków, którzy kradną uśmiechy Śmiechołkom, więc czytamy "o czymś" i bardzo się cieszę, że nie zniechęciła nas pierwsze spotkanie z miasteczkiem Humorki. Czytamy dalej :)

Łucja | 2016-11-15
Przeczytana: 23 października 2016

Cała seria HUMORKI napisana z dużą dawką humoru, zaciekawi nawet najbardziej opornych młodych czytelników. Polecam!!!