Dąsacze

Seria: HUMORKI
Wydawnictwo: Kocur Bury
HUMORKI, OPOWIADANIE

Jeśli jesteś ciekaw, jak wyglądają i zachowują się naburmuszone Dąsacze, a także chciałbyś poznać receptę na pokonanie dąsawki, zapukaj do ich domu przy ulicy Utartego Nosa 12. Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz...

Utartego Nosa 12.

Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz rodzinę Dąsaczy.

źródło opisu: http://kocurbury.pl/produkt/dasacze/

źródło okładki: http://kocurbury.pl/produkt/dasacze/

goskrzys | 2017-11-14
Przeczytana: 13 listopada 2017

Zabawna historyjka (humor słowny na plus, no i córeczka strzelająca przez okno fochami w przechodniów - bezcenne), w ładnej oprawie graficznej, ale jak na mój gust zbyt krótka.

Sama historyjka ma spory potencjał, aż się prosi o dłuższe opowiadanie o perypetiach rodzinki Dąsaczy...

Ida | 2016-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2016

W mieście Humorki gościmy po raz trzeci, tym razem u państwa Dąsaczy.
Jak samo nazwisko wskazuje, atmosfera może być "naburmuszona" :) I rzeczywiście. Wezwano nawet doktora.
Przyznam, że dawno tak nie rozśmieszyła mnie scena, kiedy panna Dąsacz strzela fochami. Już dla tej tylko ilustracji i epizodu, warto sięgnać po tę książkę. Znajdziecie też przepis na pokonanie "nadąsania", z którego można skorzystać, kiedy tylko poczujecie, że się zbliża.
Wiem już czego brakuje, podczas czytania... dalszego ciągu. Opowiadanie wydaje się za krótkie, bo chciałoby się jeszcze poczytać więcej :)Polecam.
malewielkieksiazki.blogspot.com/