Zdziwionki

Seria: HUMORKI
Wydawnictwo: Kocur Bury
HUMORKI, OPOWIADANIE

Zajrzyj do dziwacznego domu nad brzegiem rzeki NIC, a dowiesz się, jak zadziwiające zaproszenie dostali jego mieszkańcy i jak zaskakująco zabawna była ich wyprawa za miasto. Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz rodzinę...

Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz rodzinę Zdziwionków.

źródło opisu: http://kocurbury.pl/produkt/zdziwionki/

źródło okładki: http://kocurbury.pl/produkt/zdziwionki/

książek: 1936
Ola | 2018-08-27
Na półkach: Przeczytane, 2018, W & A & T

Uwielbiamy z najmłodszą córcią serię Humorki. To zabawne, krótkie książeczki o rodzinach z nazwiskami charakteryzującymi główną cechę ich członków, w tym przypadku Zdziwionki. Jest tu historyjka z udziałem konkretnego przymiotu, humor i lekkość w potraktowaniu tematu. Do tego dochodzą piękne ilustracje. Całość wypada znakomicie

Łucja | 2016-11-15
Przeczytana: 10 listopada 2016

Cała seria HUMORKI napisana z dużą dawką humoru, zaciekawi nawet najbardziej opornych młodych czytelników. Polecam!!!