Wstydziołki

Seria: HUMORKI
Wydawnictwo: Kocur Bury
7 (11 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
HUMORKI, OPOWIADANIE

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co Bezwstydnisie odkryły w starym wiatraku oraz jak stały się Wstydziołkami, zapraszamy do Humorków na ulicę Ostatniego Dzwonka 1!

Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz rodzinę Wstydziołków.

źródło opisu: http://kocurbury.pl/produkt/wstydziolki/

źródło okładki: http://kocurbury.pl/produkt/wstydziolki/

książek: 1970
Monika | 2018-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2018

"Wstydziołki" to jedna z serii książeczek dla dzieci, w której autorka w ciekawy sposób opisuje ludzkie emocje. Bardzo przyjemna lekturka, o ciekawej treści i przepięknych ilustracjach. W Humorkach mieszkają ciekawe postacie, które poznajemy na kartkach książeczki. Jak wskazuje tytuł, w tej części śledzimy przygody Wstydziołków, które kiedyś były Bezwstydnisiami. Co takiego wydarzyło się, że nastąpiła tak spektakularna przemiana?

Czytałam tę książkę siostrzenicy i obie jesteśmy zachwycone. Sięgniemy na pewno po resztę serii.

Ida | 2016-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2016

Lekkie rozczarowanie...Tytuł wydawał się zapowiedzią czegoś, nie tylko humorystycznego, ale z treścią wręcz podszytą psychologicznym podejściem do tematu. Niestety okładka mnie osobiście zmyliła.
Niby jest opowiadanie, ładne ilustracje, ale czegoś tu brakuje. Wrażenie też było takie, że akcja dopiero się rozkręca, a tu nagle ostatnia kartka. Zdecydowanie czegoś za mało.
Niemniej poczytamy następne części, może to tam znajdziemy dalszy ciąg i to szczególne "coś"...? :)

Łucja | 2016-11-15
Przeczytana: 28 października 2016

Cała seria HUMORKI napisana z dużą dawką humoru, zaciekawi nawet najbardziej opornych młodych czytelników. Polecam!!!