Mariolka

Wydawnictwo: Printex
witcherrie

Jest to współczesna powieść dla nastolatków, której bohaterką jest sympatyczna 13-letnia gimnazjalistka. Zapraszamy Was, Drodzy czytelnicy do świata problemów i przygód tej młodej, zabawnej ''damy''.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: google.pl

witcherrie | 2016-05-29
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 28 maja 2016

CO TO W OGÓLE MA BYĆ???
''To ja, Mariola Połamacka. Mam trzynaście lat, niecały metr sześćdziesiąt wzrostu, ciemne oczy po tacie, jasne włosy po mamie i małą-na szczęście-ilość piegów niewiadomo po kim.''
Oto dwa pierwsze zdania książki. No czytam i po prostu ręce opadają. Co za grafomania! Już bardziej treściwe jest wypracowanie czwartoklasisty podstawówki. Dobra, lecimy dalej. Pierwsze trzy rozdziały decha-decha. Kolejne- wyrywki. Ostatni- pierwszy akapit, ostatni akapit. Tego nie dało się czytać. Bohaterka jest tak bezdennie głupia, naiwna, wścibska, a do tego ''humor'' książki jest żenujący. Autorka chyba pisała książkę o własnych realiach młodzieży. No, ale odpowiem wam na pytanie-o czym to w ogóle jest? A więc...o niczym. Tak, lepiej nie mogę tego opisać.
Stanowczo odradzam