Po prostu gotuj część 2

Wydawnictwo: MediaWorxx
Przepisy kulinarne, kuchnia, Pascal

Po prostu gotuj! Część 2 to najnowsza książka Pascala Brodnickiego, autora takich kulinarnych bestsellerów jak: "Po prostu gotuj", oraz "Po prostu mi to ugotuj". Smakuje mu kuchnia polska, śródziemnomorska( przede wszystkim prowansalska, hiszpańska, włoska) i azjatycka ( z Wietnamu, Indii, Malezji. Indonezji i Tajlandii) oraz solidne mięsne dania teksańsko-meksykańskie. Znajdziecie w niej ulubione przepisy Pascala na każdą okazję.

źródło opisu: media.worxx Sp. z o.o., 2007

źródło okładki: media.worxx Sp. z o.o., 2007

Nifelinord | 2011-05-31
Na półkach: Przeczytane, Na składzie
Przeczytana: 2010 rok

Książeczka bardzo ładna wizualnie, ale cóż z tego, jeśli do wykonania proponowanych przepisów potrzeba zwykle całej lodówki pełnej wymyślnych składników [nie żartuję!]. Przykład pierwszy z brzegu - często warunkiem dobrego przygotowania jednego sosu jest wymieszanie ze sobą 2-3 innych, również własnej roboty [co oznacza, że trzeba je zrobić wcześniej lub po prostu mieć w danej chwili pod ręką].

Polecam do oglądania, nie do gotowania - chyba, że macie mnóstwo czasu i małą fortunę na zbyciu.

Jola | 2010-07-20
Przeczytana: 2008 rok

Często korzystam z przepisów zawartych w książce.

Ann Blacksmith | 2016-04-24
szopenfeldziarz | 2015-07-20