Pytania do Jezusa

Questions for Jesus
coaching, chrześcijaństwo, jezus
religia
agusja

Jak rozmawiać z Bogiem o swoich najgłębszych pragnieniach? Straciłeś motywację i chęć do modlitwy? Wydaje ci się, że nie słyszysz głosu Boga? Wciąż pytasz Go o to, co masz zrobić, i nie otrzymujesz odpowiedzi? To książka dla ciebie – podręcznik modlitwy, jakiego dotąd jeszcze nie było! Większość chrześcijan regularnie prosi Boga o prowadzenie, wsparcie czy pomoc w podjęciu decyzji. Innymi...

Jak rozmawiać z Bogiem o swoich najgłębszych pragnieniach?

Większość chrześcijan regularnie prosi Boga o prowadzenie, wsparcie czy pomoc w podjęciu decyzji. Innymi słowy, modlimy się o praktyczną stronę życia chrześcijańskiego. Jednak jak często zadajemy Jezusowi pytania o relację, która nas z Nim łączy – na przykład:

• Jezu, w jaki sposób troszczyłeś się dziś o mnie?
• Jezu, co podoba Ci się we mnie najbardziej?
• Kiedy wczoraj wybuchłem gniewem, poczułem się jak nieudacznik. A co Ty myślałeś o mnie w tamtym momencie?
• Jezu, opowiedz mi, co będziemy robić w Niebie?

Pytania do Jezusa to 52 rozważania oparte na fragmentach z Ewangelii opisujących sceny, w których Jezus dotyka najgłębszych ludzkich pragnień. Każdemu z rozważań towarzyszy zestaw pięciu pytań, dzięki którym zmienisz swoje podejście do modlitwy i odkryjesz swoje największe potrzeby i tęsknoty.

Skorzystaj z doświadczeń cenionego coacha i przekonaj się, że zmiana twojego życia modlitewnego jest w zasięgu ręki. Tony Stoltzfus zaprasza do intymnej, osobistej rozmowy z Jezusem, w której nie boimy się zadawać nawet najtrudniejszych pytań. Autor zachęca do porzucenia schematów w naszym życiu religijnym. Namawia, byśmy przestali ograniczać się do załatwiania interesów z Bogiem, a zaczęli traktować modlitwę jako okazję do budowania prawdziwej bliskości ze Stwórcą.

Tony Stoltzfus – jest wiodącym światowym autorytetem w dziedzinie coachingu duchowego i autorem wielu programów szkoleniowych i książek o rozwoju osobistym, w tym międzynarodowego bestselleru Coaching Questions (Sztuka zadawana pytań w coachingu, Aetos Media 2012). Założył ceniony ośrodek MetaFormation Leadership Institute w Kalifornii. Jego największą pasją jest prowadzenie innych ku przemianie serca poprzez odkrywanie najgłębszych pragnień w kontekście intymnej więzi z Chrystusem. Tony słynie z szerokiej wiedzy eksperckiej, wieloletniego doświadczenia w pracy z tysiącami liderów na całym świecie i wrażliwości na prowadzenie Ducha Świętego. Jego działalność coachingową i edukacyjną cechuje praktyczne nastawienie na pogłębianie osobistej przyjaźni z Bogiem.

źródło opisu: http://aetos.pl/sklep/pytania-do-jezusa/

źródło okładki: http://aetos.pl/sklep/pytania-do-jezusa/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!